Sevimli Pony

Oyuncak dünyası artık televizyonda ya da sinemada gösterilen çizgi filmlerin karakterlerinin her türlü ürününü piyasaya çıkarmaya başladı. Çocukların hayranlıkla izledikleri bu çizgi filmlerin ürünleri de en az filmlerin kendisi kadar popüler bir halde bulunuyor.

Artık bu ürünlerde internet üzerinden çok kolay bir şekilde satın alınabiliyor. Çocukların en fazla istedikleri oyuncaklar arasında yer alan my little pony oyuncakları da artık size birkaç tuş kadar yakın. Çocuğunuzun istediği ürünleri oyuncak mağazalarını gezme derdi kalmadan internet üzerinden satın alma şansınız var.

my little pony oyuncakları
my little pony oyuncakları

My Little Pony Çeşitleri

Özellikle kız çocukları bu karakterin oyuncaklarını asla yanlarından eksik etmiyorlar. Onların en fazla ilgisini çeken ürünlerin başında prenses cadande oyuncağı geliyor. Düğün elbisesi içinde karşımıza çıkan bu oyuncakta kanatlar hareket edebiliyor ve ışıldıyor. Ayrıca çocuklara Türkçe kelimeler de söyleyebiliyor.

Bu oyuncağın kutusu içinde tarak ve taçta var. Güzel saçlı pony oyuncağında ise çocuklar çeşitli saç şekilleri ile bu oyuncağın saçlarını değiştirebiliyorlar. Bebek pony pinkie pie modelinde ise Türkçe konuşan bebek pony ayaklarını hareket ettirebiliyor. Görsel olarak hareket eden oyuncakları daha çok seven minikler bu oyuncaktan da asla vazgeçemeyecekler.

Güzel kanatlı modelinde ise pony kanatlarını hareket ettirebiliyor. Yanında bir beyaz tavşan ile beraber satışa sunulmuş durumda. Uzaktan kumandalı araba çeşidine de sahip olan pony müzik, ses ve ışıkları ile çocukların en fazla hoşuna giden modeller arsında yer alıyor. Tren vagonu şeklinde tasarlanmış olan oyuncakta daha önce tren setini almış çocukların hepsini bir arada oynayabileceği bir model.

Bu çeşitlerin dışında pony modelleri arasında yeni doğmuş pony, düğün şatosu, tren seti, atlıkarınca ve daha birçok çeşidi ile sizlerin beğenisine sunulmuş durumda bulunuyor.

This article was written by PilliSözlük

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.