100 TL’ye Satın Alınabilir Cep Telefonları

Cep telefonların günümüzde akıllanmasıyla beraber cep telefonu pazarında da büyük rekabette artmadı değil… Akıllı telefonların kendi içinde cep telefon pazarında kaliteyi yükseltiyor olurken, eski modelde ki telefonların ise fiyatları daha da aşağı çekilmeye başlandı…

Günümüzde “sadece alo desin yeterli” denilebilir telefon modelleri artık 100 TL civarlarında satın alınabilir. Ne kadar eski olursa olsun, işinize yarayan telefonlarla en iyi şekilde iletişim kurabilirsiniz. Peki seri üretimi olmayan bu telefon hangileridir?

Ufak ve Ucuz Telefonlar Listesi

Pyramid M10, Türk yapımı telefonlardan biridir ve MP3 ile MicroSD kart desteği olması en büyük özelliklerinden biridir denilebilir. Bu telefonun fiyatı ise 65 TL ile 85 TL aralığında değişmektedir. En iyi “alo diyebileyim yeter” özellikte bir telefon…

Güzel bir başka telefon da Alcatech E05 modelinde bir telefondur. Tek sim kart takılabilen bu telefonun dahili hafızası 16 MB’dir. Radyo özelliği vardır ve fiyatı da 65 – 85 TL arasındadır.

Tinmo X3 adında bir telefon da yine 69 – 85 TL aralığında satına bir telefondur. Bu telefonun en büyük ve ön planda olan özelliği ise, el feneri olmasıdır. MP3 dinleme özelliği de yine bu telefonda bulunuyor.

Vmaxx 6700S adlı telefonda da tek sim kart kullanabilir, dahili hafıza olarak kendi 16 MB’lık hafızasını kullanabilirsiniz. Bu telefonda MP3 bulunmakta olup fiyatı ise 89 TL ile 110 TL aralığında değişiklik göstermektedir.

Bu yukarıda ki telefon modellerinin tamamı asker telefonları olarak da belirlenir. Günümüzde askerler için uygun olan bu telefonlar, çok uygun fiyat aralığında cep telefoncuları tarafından satıştadır ve satın alabilmeniz mümkündür.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.