2016 İlkbahar Modasında Bohem Tarzın Öne Çıkışı

İlkbahar heyecanının yaşandığı günlerde modayı takip eden kadınların gözleri, moda ikonlarında. Son dönemlerde casual tarz ile bir şekilde bütünleşen bohem tarz, renkler anlamında vintage stili seven kadınları da çekerken bu tarza uygun kombinler yapmak için bol renkli ve rahat kıyafetler tercih etmeniz gerekiyor. Elbette sadece bol renkli ve bol kesimli kıyafetler tercih etmeniz bu modaya uygunluk göstereceğiniz anlamına gelmiyor. Dolayısı ile bohem bir tarza sahip olabilmek öncelikle birkaç moda ikonunu incelemeniz işinize yarayabilir.

Cıvıl Cıvıl Renkli Kıyafetler Baharın Müjdeleyişi

Kıyafetlerinizde tercih ettiğiniz renklerin tonları oldukça büyük bir önem taşıyor. Bu anlamda hardal renginin tok tonları vintage bir tarz oluşturmaya yardımcı olurken, daha açık tonları spor kıyafetlerde çok tercih edilen bir renktir.

2016 bohem tarzı

Kıyafetlerinizi tamamlarken istediğiniz her hangi bir tarza bağlı kalmak isterseniz tamamlayıcı kıyafetlerinizin renklerine özen göstermelisiniz. Etnik dokunuşların ön plana çıktığı geniş kesim midi elbiselerin çok rağbet görmesinin sebebi de bohem tarza büyük bir yatkınlık taşımasından kaynaklanıyor.

Desenli Bol Paça Pantolonlar Moda İkonlarının Gözbebeği

Aynı desenli geniş kesim midi elbiseler gibi, bol paça pantolonlarda üstüne ince gömlekler tercih edilerek tam bir yaz gezgini olabilirsiniz. Çok fazla vakit kaybetmeden gardırobunuzu süsleyecek rengarenk kıyafetler ile kendi tarzınızı, karakteriniz ile harmanlayarak ortaya çıkartın. İç güzelliğiniz görünümünüze yansısın.

Önceki İçerikModa ve Kadın Bedeni
Sonraki İçerik2015 Yaz Modası
PAYLAŞ
CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.