3D Oyunlar

Flash oyunlar eskiden beri var ama 3D oyunlar günümüzde son 2-3 yıldır baya meşhur. Hatta 2D flash oyunların tahtını sallamış durumda. Çünkü 3D oyunlar da detay fazla ve grafiksel açıdan çok daha iyi. Buna birde oynayış kalitesi eklenince her şey tamamı ile değişiyor.

Eski zamanlarda flash oyunlar ön plandaydı. Çünkü herhangi bir yükleme gerektirmediğinden veyahut herhangi bir sistem gerektirmediğinden can sıkıntısını giderildiği düşünülerek bir aralar çok meşhurdu. Şimdi ise sistem isteyen, ön yükleme gerektiren, büyük firmaların yaptığı oyunlar ön planda.

Büyük firmaların yaptığı oyunlar, Flash oyunların tahtını salladı bir yandan ama flash oyunları oynayan yaş grupları halen daha var. Yani flash oyunlar bitmiş diyemeyiz. Fakat şu kesin ki 2D flash oyunlar tercih edilmiyor. 3D flash oyunlar çocukların veya oynayan kişilerin ilk tercihi oluyor. Şöyle de bir durum mevcut ki çoğu sitede hep aynı oyunlar var. Oyunlarda çeşitlilik kesinlikle olmalı. 3D Savaş Oyunları3D Online Counter Strike gibi oyunlar oyun severlerin dikkatini çekiyor. 3D Savaş Oyunu denilince de akla geliyor. Bu sitede çeşitlilik fazla ve istediğiniz kategorideki savaş oyunlarına da ulaşabilirsiniz.

Önceki İçerikSavaş Türündeki Oyunlar
Sonraki İçerikMacera oyunu
PAYLAŞ
CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.