Bilgisayardan İnstagram Kullanma

 Bilindiği gibi İnstagram uygulaması hayatımıza; önce mobil uygulaması olarak girmiştir. Daha sonra bunun geliştirilmesiyle beraber bilgisayarda kullanılmaya devam edildi. Bu özellikler sayesinde artık İnstagram daha kolay ve kullanışlı hale gelmeye başladı. İnstagram kullanıcıları için yapılan bu değişimler sayesinde, daha fazla kişiye ulaştığını görebiliyoruz.

Mobilde yapılabilen seçeneklerin hepsi artık bilgisayarda yapılabiliyor. Fotoğraf yükleme, takip isteklerini kontrol etme ve mesaj gönderebilme seçeneğinden sonra artık daha da kolaylık sağlamakta. Peki İnstagram nasıl mesaj atılır PC ile beraber? Bilgisayarınızdan tarayıcıya girerek, Instagram’da kullanıcı adınızla birlikte giriş yapabilirsiniz. Bu seçeneklere erişebilmek çok kolay. Kullanırken kendinizde bunun farkına varabileceksiniz.

İnstagram Mesaj Atma Yöntemleri 

Instagram’da mesaj atma seçeneklerini sıralamak istesek; birden fazla seçenek çıkar karşımıza. Bunun için indirilen uygulamalar, kullanılan tarayıcılar sayesinde bunu gerçekleştirebilmek mümkün. Bazı İnstagram kullanıcılarının bundan haberi olmadığı bir gerçek. Bunun sadece telefonla sınırlı olduğunu bilenler var. Sadece telefonla sınırlı kalmadığı öğrendikten sonra bilgisayardan kullanmaya başlarlar. Bilgisayardan daha kolay ve kullanışlı olduğunu görenlerin tercihi, bilgisayardan mesajlaşmak oluyor. Birden fazla yöntemin olmasına rağmen bunun farkına yeni varanlar ve hala varamayan kullanıcılar da vardır. İnstagram nasıl mesaj atılır PC ile diyenler için cevap bulabilmek mümkündür.

Bilgisayar Üzerinden Instagram’da Mesaj Gönderme Özelliği 

Mobil uygulaması olan Instagramın mesaj özelliği bilgisayara da gelmiş olması, birçok kullanıcı için çok fazla kolaylık sağlamış bulunmakta. Bilgisayarınızın internet tarayıcısına girerek; bilgileriniz ile giriş yapabilirsiniz. Karşınıza ınstagramın ana yüzü çıkacaktır.

Bu ana yüzün sağ tarafında bulunan mesajlar bölümü mevcuttur. Oraya tıkladıktan sonra; mesajlaşmanın keyfini çıkarmaya başlayabilirsiniz. İnstagram nasıl mesaj atılır PC soranlar için kolaylık sağlamış olur. Bu yöntemler sayesinde artık bilgisayardan mesajlaşmanın keyfini çıkarabilmiş olacaksınız. Bunların dışında farklı uygulamalar sayesinde mesajlaşmanın tadını iki katına çıkarabilirsiniz.

Insta Tray ile Mesaj Atma 

İnstagram kullanıcıları için oldukça kullanışlı ve tercih edilen bir program sayesinde mesajlaşmanın zirvesini yaşayabilecekler. Programı kullanmak oldukça basit. Burada ek olarak bilmeniz gereken herhangi bir bilgi yok. Bilgisayar kullanmasını bilen herkes, bu program sayesinde bilgisayardan Instagrama girerek mesajlaşmanın keyfini çıkarabilecektir. Telefonunuz şarjdayken artık bilgisayarınızdan İnstagram hesabınızdaki hareketlilikleri yönetebilir, mesajlarınıza erişerek daha kolay ve kullanışlı hale getirebilirsiniz bunu. Buradan fotoğraf yükleyebilme şansını da yakalamış olursunuz. Bunun için yapmanız gereken şey; chrome tarayıcısını açar gibi Instatray’ı açınız. Açmış olduğunuz program sayesinde İnstagram giriş bilgilerini doğru girerek, Instagrama giriş yapıyorsunuz.

Girer girmez, ınstagramın mesajlaşma bölümüne erişebilmeniz mümkündür. Bu program üzerinden gelen mesajlarınızı buradan kontrol edebilirsiniz. Gelen mesajları okuyarak, cevaplayabilirsiniz. Üstelik tek bir hesapla sınırlı değildir. Birden fazla hesap ile giriş yapabilirsiniz ve mesajlaşmanın keyfini çıkarabilirsiniz. Hala bilgisayardan bu erişimlere sahip değilseniz ve haberiniz yoksa bir an önce deneyebilirsiniz. Kullanışlı ve kolay bir şekilde artık İnstagram eskisinden daha çok tercih edilir.

 

 

 

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.