Biorezonans nasıl uygulanır?

BİOREZONANS NASIL UYGULANIR

Biorezonans nasıl uygulanır Öncelikle Biorezonans yöntemi bir enerji tıbbı yöntemlerindendir. Biorezonans terapisi frekans kontrollü bilgisayarlarla yapılan yöntemlerden bir tanesidir. Tamamıyla biyofiziksel bir teknik olduğu için kimyasal ilaçlar kullanılmaz.

Bunun yerine elektromanyetik frekanslar uygulanır. Ve bu yüzden hiçbir yan etkisi yoktur. Vücudumuza zarar veren elektromanyetik frekanslar cihaz aracılığı ile ters çevrilir ve kişiye gönderilir bu da birbirinin tam tersi iki manyetik alan karşılaşınca nötrleşmeye sebep olur. Bu şekilde bakterilerin, virüslerin, parazitlerin, ağır metallerin vb. tüm zararlı etmenlerin manyetik bilgisi vücudumuzdan temizlenmiş olur ve bununla birlikte vücudumuza ait tükürük, idrar gibi sıvılarda bulunan sağlıklı frekanslar da güçlendirilerek kişiye verilir. Böylelikle bağışıklık sistemimiz desteklenmiş ve daha da güçlenmiş olur. Bu da ilaçsız, ağrısız ve kalıcı olarak iyileşme olanağı anlamına gelmektedir. Peki, Biorezonans nasıl uygulanır sorunsalını çözmeden önce bu uygulamayı biraz da detaylı inceleyelim.

İnsan organizması farklı elektromanyetik frekansları yayarak Hücreler, dokular, organlar v.s. Bunların hepsinin kendine özgü-farklı frekanslara sahip olmasını sağlar. Biorezonans nasıl uygulanır; Hasta ve sağlıklı insanın frekans yapıları birbirinden tamamıyla farklıdır.

Nasıl Uygulanır?

Bu frekans düzenini bozan elektromanyetik frekanslar belirlenir ve cihaza transfer edilerek elektronlar vücudun belirli yerlerine yerleştirilir. Cihazda hastalık yapan frekanslar ters çevrilir ve hastanın vücuduna geri verilerek iyileşme sağlanır.

Biyolojik, fiziksel frekanslar güçlendirilir ve biorezonans terapisi vücudun kendi kendini iyileştirici gücünü bu şekilde uyarır, böylece kendi savunmamızı-bağışıklık sistemimizi güçlendirerek bilinmeyen hastalıklara karşı vücudun kendini savunmasını sağlamasıyla birlikte hızlı bir iyileşmeye sebep olur. Hastaya ait paralojik frekanslar biorezonans terapisiyle ters çevrilerek normalleştirildiği için bağışıklık sistemini bozan engeller kaldırılmış olur ve organizma sağlıklı çalışır duruma kavuşur. Ve bu şekilde iyileşme sağlanmış olur. Bundan dolayı bu ürünleri kullanmak gerçekten sizlere faydalı olacak ve size destek olacaktır.

Bu yazımızda gereken her şeyi artık sizde biliyorsunuz. Bu arada alerji için özel ağrısız bir Biorezonans testi uygulanmaktadır. Sizde bu ürüne sahip olmak istiyorsanız sitemizden ürünlerimize göz atabilirsiniz.

 

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.