Biorezonans Nedir?

Biorezonans nedir?

Biorezonans nedir sorusuna verilebilecek en güzel cevaplarda n bir tanesi de öncelikle insan organizmasını ve doğadaki tüm maddeler gibi kendine özgü elektromanyetik frekans yayma özelliğini kavramaktan geçer.

Vücudumuzdaki hücrelerin, dokuların, organların hepsinin kendi özgün frekansları vardır ve hepsi bir arada kişinin genel frekans spektrumunu oluşturur. Hasta olan bireyle sağlıklı bireyin frekans yapıları tamamıyla birbirinden farklı işiler. Vücudumuza giren yabancı mikroorganizmalar vücudumuza girdikleri andan itibaren metabolizmamızın titreşim ahengini bozmaya başlarlar. Bu da haliyle hasta olmamıza sebep olur. Hastalıklara neden olan bu yabancı frekansları vücudumuzdan Biorezonans nedir diye merak ettiğimiz olgu ile uzaklaştırmış oluruz. Negatif etki yapan frekanslar Biorezonans nedir diye merak ettiğimiz cihaz sayesinde saptanır. Ve bu şekilde temizlenerek manyetik bir minder sayesinde tekrar bünyemize olumlu frekans olarak iade edilir. Hücrelerin bilgi alış verişi eski haline kavuşunca haliyle bağışıklık sistemimiz yeniden gelişerek iyileşmiş oluruz.

Nedir Bu Biorezonans?

Biorezonans nedir diye merak ettiğimiz tedavi yöntemi başlamadan önce vücut üzerindeki yabancı maddelerin vücuda olan baskısının tespit edilmesi gerekmektedir. Biorezonans testleri tüm zararlı olan dış madde faktörlerinin tespitini yapıp, biorezonans cihazı ile uygulanan terapilerle zararlı frekansları ortadan kaldırarak hastayı tedavi eder.

Biorezonans çalışmalarının ilk etapları alerjiler üzerine olmuştur. Ve tecrübeler edindikçe bu uygulamanın her türlü hastalıklar üzerinde de kullanılabileceği tespit edilmiştir. Her hastalık vücuttan algılanan frekanslarda farklılıklara yol açmaktadır. Ve bu farklılıklar ortadan kaldırıldığında ise birçok hastalığın tedavi edildiği görülmüştür. Sebebi anlaşılamayan ve alternatif tıp ile çözülen hastalıklar da buna dâhil. Bu nedenle biorezonans tedavisi geleceğin tıbbı olarak da görülmektedir. Biz bu tedaviye başlamadan önce kan testi uyguluyoruz. Burada tabi ki bütünsel yaklaşım çok önemli! Vücudun tüm organ sistemlerini detaylı bir şekilde test etmiş olmamız gerekmekte.

Ve bu özel kan testi sayesinde 12.400 çeşit etkeni araştırmış oluyoruz. Ve bu şekilde saptanan patolojiler belirli bir plan çerçevesinde tedavi edilip, maskeli alerjileri saptayıp tedavi ettiğimizde kronikleşmiş birçok hastalık ve şikâyetleri de ortadan kaldırmış oluyoruz.

 

Biorezonans Tedavisinde Bilinmeyenler!

Biorezonans nedir, yan etkileri var mıdır, zararları nelerdir şeklindeki sorular pek çok kişinin aklına gelebilmektedir. Ancak hiçbir yan etkisi bulunmayan bu tedavi yöntemi sadece elektromanyetik dalgalar ile kişilerin vücudundaki dalgalanmaları düzenleyerek hastalıklı hücreleri sağlıklı birer hücre haline getirmektedir. Sizde bu yöntem ile sağlınıza kavuşmak istediğinizde sayfamıza gelebilir ve uygulamalarımız hakkında bilgi alabilirsiniz. Yüzlerce kişinin yakındığı hastalıkların ortadan kaldırılmasında kullanılan bu yöntem ile ilaç kullanmaya ve hayat boyu bu sıkıntıları çekmeye bir son verebilirsiniz.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.