Büyük Beden Kıyafetler İle Hayatınıza Canlılık Getirin!

Tasarımcıların artık daha bir özenle yaklaşım sergiledikleri büyük bedenli bay ve bayanlara yönelik olan çalışmaları sürdürmeleri adına oldukça başarılı olmuştur. Büyük beden anlayışına yeni bir boyut kazandıran modacılar artı kilolu bay ve bayanlara yönelik daha şık ve kiloları gizleme özelliği olan kıyafetler tasarlıyorlar. Eğer kilolu iseniz, kilonuz nerenizde fazla ise o bölgeyi kıyafetle kapatmak zorundasınız. Demek istenen odur ki, şık olmak zor değil, aksine çok kolaydır.

Büyük Beden Kıyafetlerde Büyük Değişim

Mağazalara girdiğinizde büyük bedenlere ağırlık verilmemiş olması ya da vitrinlere bakıldığında hep standart kıyafetlerin yer alması canınızı sıkabilir ve sıkıntı çekebilirsiniz. Zayıf bayanlar örneğin açık renkli giyinmekte bir sakınca görmeyip, diledikleri renkleri kullanabilirler fakat aynı şey kilolu bayanlar için geçerli değildir. Onlar genellikle koyu renk tercih etmek zorundalığı hissederler.

Büyük beden kıyafetlerinde çeşit az olduğu için sıkıntı çekenler olur. Mağazalar vitrinlerinde büyük bedene ağırlık vermez. Vitrinler her zaman küçük bedenlilere göre tasarlanmıştır. Kilolu bayanlar ise koyu renklere ağırlık vererek kilolarını saklamayı tercih ederler.

Modacıların büyük beden kullanan bay ve bayanlara yönelik üretim yapıyor olması günümüze en çok dikkat çeken olgular arasında yer almaya başladı. Özellikle terletmeyen kıyafetler kilolu insanlar için oldukça avantajlı ürünler arasında yer alıyor.

Günümüzde tayt giyiminin çok yaygın olmasından dolayı, bu kıyafeti kullanmak isteyen bayanlar üzerine kimono tarzı ceketler ile yaptıkları kombinlemede gayet başarılı görülüyor ve artık kilolu olmak bir rencide konusu olmaktan çıkıp, şıklık yarışında onların da podyumda oldukları görülüyor.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.