CİLDİNİZ BİZİM İÇİN ÖNEMLİDİR

İnsan bedeninde bazı geçici ve kalıcı izler bulunmaktadır. Bunları kimisi insan vücudundan çıkarılamaz iken birçok leke de gelişmiş teknoloji tıp hizmetleri sayesinde kolaylık yok edilebilmektedir.

Yok, edilebilinecek izlerden birisi Leke Tedavisi dir. Ülkemizde ciltte yaşanan birçok sıkıntıya çözüm sunan Özel … Polikliniği,  Deri ve Zührevi Hastalıklar Uzmanı Dr. … ve ekibi ile sizlere hizmet etmektedir. Özel … Polikliniğinde, Cilt Yenileme, Lazer, Yağ Eritme, Selülit ve Saç tedavileri, Cilt Analizi ile Kalıcı Makyaj uygulanmaktadır.

Dövme Silme konusunda da hizmet veren Özel …Polikliniği, Günümüzde olumsuz komplikasyonlara neden olmayan son uygulama şekli Revlite Q Switch Nd-Yag Lazer tekniği uygulanmaktadır. Bu tedavi yönteminde acı ve ağrı oldukça az hissedilmektedir.

Özel Erlamer Polikliniği tedavi alanlarından birisi de Çil Tedavisi dir. Deri ve Zührevi Hastalıklar Uzmanı … sayesinde yüz veya vücudunuzdaki çillerinizden geliştirilmiş tedavi yöntemleri ile kurtulabilirsiniz.  Sevdiklerinize daha güzel görünmek ve yaşlanmaktan korkuyorsanız bunun çözümü Özel … Polikliniğindedir.

Önceki İçerikEstetik Cerrahi Nedir ?
Sonraki İçerikSezaryen
PAYLAŞ
CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.