Damatlık

Damat adaylarının düğün öncesinde yapacakları en önemli tercih damatlık seçimidir. Modeller arasında yapılacak seçimde kumaşına özellikle dikkat edilmelidir. Kaliteli kumaştan imal edilmiş damatlıklar tercih edilmelidir. Düğün törenleri uzun sürdüğünden çabuk kırışmayan kumaşlar idealdir. Parlak veya mat kumaşlardan üretilen damatlıklarda tercih damat beyin zevkine ve gelinle uyumuna bırakılmıştır.

Birbirinden Şık Damatlıklar

Düğün öncesindeki hazırlıkların en temelini oluşturan damatlıklarda zengin çeşitlilik bulunmaktadır. Model seçiminde damadın vücut tipine dikkat edilmelidir. Slim fit damatlıklar kilolu baylara yakışmayacaktır. Oysaki sportif bir vücuda sahip olan damatlarda slim fit modeller çok estetik duracaktır. Damat adayları işlerini şansa bırakmamak için düğünden önce gidip modelleri denemelidir. Pantolon, ceket, gömlek, papyon veya kravat öğelerinden oluşan damatlıklarda tasarımla birlikte renk seçimi de önemlidir.

Tarza Uygun Damatlıklar

Son dönemin moda trendleri dikkate alınarak üretilmiş olan damatlık çeşitlerinde aksesuar ve detaylar kişinin tarzına hitap etmelidir. Modayı takip eden baylar damatlıklarında kendini yansıtan bir parça olsun isteyebilir. Bu parça seçeceği aksesuar veya mendil gibi detaylarla sağlanır. Damatlık yakasında parlak kumaş tercih edilebilir. Takılıp çıkarılan yakaların tercih edilmesi damatlığın sonraki zamanlarda daha rahat kullanılmasını sağlar. Düğün hazırlıklarının en güzel aşaması olan gelinlik ve damatlık seçiminde yanınızda bildiğiniz ve güvendiğiniz bir markanın olmasını isterseniz sitemizi ziyaret etmeniz yeterlidir. Buradaki modellerden bir tanesi mutlaka size hitap etmektedir.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.