Fal Çeşitleri

Günümüzde fala olan ilginin artmasıyla, ülkemizde fal çeşitleri de artmaktadır. Size bu fal çeşitlerini kısa kısa anlatmaya çalışacağım.
En sık bilinen fal çeşidi iskambil kağıtlarıyla bakılan ve çocukluğumuzdan beri oynadığımız bir oyundur. Bu fal genelde birisinin tutacağı bir dilekten sonra açılmaya başlanır. Eğer fal çözülürse kişinin dileğinin olacağına inanılır.

Diğer bilinen fal çeşidi ise kahve falıdır. Bu fal bizim kültürümüzden bir parçadır. Kahve içenkişi fincanı ters çevirerek fincanı falcıya verir. Vermeden kafasının üstünde 3 kere çevirme ve soğuması için üzerine yüzük koymak gibi kuralları vardır. Falcı kahve soğuduktan sonra fincanı açar ve fincanda oluşan şekillere göre yorum yapar.

günlük burç

günlük burç

Sıkça başvurulan bir diğer fal çeşiti ise yıldız falıdır. Yıldız falları ise dünyaya en yakın gezegenin kütlesel çekim enerjisinin insan hayatına etkisi göz önüne alınır. Astrologlar tarafından bu etkiye göre günlük burç yorumları yazılır. günlük burç yorumlarının yanı sıra, burç özelliklerine göre burç uyumu belirlenebilir.

Eğer günlük burç yorumu okumak isterseniz,sitesini ziyaret etmenizi öneririm. Siteyi ziyaret ettiğinizde temiz bir ara yüz sizi karşılayacak ve kolay kullanımı ile siteye kısa sürede aşık olacaksınız. Günlük olarak ziyaret ettiğiniz siteler arasında bu sitenin de adını yazmaya hazır olmalısınız.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.