Film İzlerken Seçici Misiniz?

Filmini izlediğiniz sanatçılar hakkında bilgi edinebileceğiniz, diğer filmlerine tek tıkla ulaşabileceğiniz bir internet sitesinde keyifle film izlemeye ne dersiniz? Patlamış mısırınızı alıp evinizin rahatlığında keyifle film izleyin. Uzun kış geceleriniz artık can sıkıcı olmaktan çıkacak. Hafta sonları eğlenceye dönüşecek.
Şimdi sizlere beğendiğim birkaç filmden söz etmek istiyorum. Öncelikle Vali filmini izleyenler kadar izlemeyenlerin de olduğunu düşünerek filmin konusundan söz etmek istiyorum biraz. Filmde Denizli Valisi Recep Yazıcıoğlu’nun görevi boyunca yaptığı çalışmalar ve suikasti konu alınmış.

the image

Güz sancısı filmini izlemeden önce açıkçası biraz ön yargılıydım. Her zaman dizilerde izlemeye alışkın olduğum Beren Saatten beklediğim performans açıkçası filmde izlediğimin çok altındaydı. Film hem konusu hem de oyuncularıyla gerçekten etkileyici ve belgesel niteliğindeydi. Film yalnızca Türklerin Rumları göndermelerini değil aynı zamanda etkileyici bir aşk filmi niteliğinde. Son yıllarda izlediğim en sarsıcı yapımlardan biri. Filmin sonunda Beren Saat’in kendi sesinden bir Rum şarkısı dinletisi ise ayrı bir hoşluk katmış filme. İyi seyirler…

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.