İkizlerin Aşk Yaşamları

İkizlerin aşk yaşamlarına kaldığımız  yerden devam edelim.Bu durum içerisinden kurtulmak için kendinize yalansız itiraflarda bulunun. Eşiniz sizi bazen gerçekten anlamıyor ki böyle tepkiler veriyorsunuz.

Geçen yıl size bu durumdan kurtulmayı ve sizin daha sağlam adımlarla ilerleyebilmeniz de ışık tutacaktır. Deneyimlerinizden ders çıkarmayı bilin. Sonunda aşk komplikasyonları içerisinde yorulacaksınız. Sizi mutlu edecek şeylerden dönüş almayacaksınız. Venüs’ün  hareketleri size özellikle 2011 Nisan ve Ağustos ayları arasında muhteşem  olanaklar sunacak.

Eğer çift iseniz yani bir ilişki içerisinde iseniz evinizin sakin, huzurlu ortamında tatlı diyaloglar yapıcaksınız. Davranışlarınızda ki seçicilik sizin ilişkinizin daha sağlıklı olmasını sağlayacaktır.

the image

İkizlerin 2011 Para Tahminleri:

Hesaplarınız 2011′in ilk altı aylık döneminde kolaylaştırmasının yanında ekonomik kaygılarıda beraberinde getiriyor. Kendi kendinize durumunuzu gözden geçirecek ve mantıklı hesaplar yapacaksınız. Yapacağınız mantıklı hesaplar sizi ne yapıp yapmamanız konusunda karar vermenizi sağlayacak. Size özellikle çalışmalarınız sonuçlarının ardından  para girişinin olması gelecek ile ilgili koşulların oluşmasına zemin hazırlayacaktır.

Öyle biran olacak ki paraya gereksinim  duyacaksınız. Ekim ayında nakit ihtiyacınız iki katına çıkacak. Uyanık olmalı ve bazı fırsatları kaçırmamalısınız. Bazı oluşumlar nedeniyle kayba uğramanız olasıdır. Buna izin vermeyiniz.

İkizler Burcunun 2011 İlişki Durumu:

Jüpiter ve Üranüs’ün açıları öyle gösteriyor ki özellikle dört yıldan beri üzerinizde birikmiş olan yükler yaşam açınızı tuhaf bir şekilde daratmış yeni hissedilir özgürlük ihtiyacınız mevcut.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.