iPhone 6 Plus İncelemesi

Yenilenen özellikleriyle çok daha çekici bir görünüm kazanan cep telefonları artık beklentilerden daha fazlasını sunmaya başladı. Bunun bir örneği de tüm yenilenen özellikleri ve tasarımındaki küçük değişimler ile iPhone 6 plus oldu. Sadece 7,1 mm inceliğine sahip olmasıyla birlikte hafifliği ve kolay taşınabilir olması, tasarımı diğerlerinden farklı kılmayı başarıyor.

5,5 İnç Büyük Ekran Özelliği

Son dönem teknoloji devlerinin cep telefonu tasarımlarında öncelikli tuttuğu büyük ekran furyasına Apple da katıldı. Tasarladığı iPhone 6 plus büyük ekran beklentisini de maksimum derecede karşılıyor. Çünkü ekran büyüklüğü 5,5 inç oldu. Bu yönü ile phablet özelliğinden hoşlananları da cezp etmeyi başardı. Artık ekran büyüklüğü endişeleri ortadan kalkmış oldu. 172 gram ağırlığına sahip olan tasarım kolay uygulama özellikleriyle de dikkat çekiyor. Cam ekran aynı zamanda yumuşak bir his bıraktığından ekrana dokunma şeklinize bağlı olarak çeşitli uygulamaları ve işlevleri de daha kolay kullanabiliyorsunuz.

iPhone 6 plus

Menüler arasında geçiş yine hızlı ve aktif! Tüm bu özelliklere sahip olan cihazın fiyat da sanıldığı kadar yüksek tutulmadı. Eğer siz de cihaza sahip olmak istiyorsanız, ancak olası en düşük fiyat ile ürünü satın alma taraftarıysanız bu durumda internetten online olarak sipariş vermenizi öneririz.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.