KİLOLARINIZ ŞIK OLMANIZIN ÖNÜNDE DURAN BİR ENGEL OLMASIN

Çoğu bayan çok zayıf olduğu için ya da aksine fazla kiloları olduğu için giydiklerinin yakışmadığından ya da üzerinde tam istediği gibi durmadığından şikâyet etmektedir. Doğru kıyafet seçimi ile her bayan şık ve kusursuz bir görünüme sahip olmayı başarabilir tek yapmanız gereken kendinizi ve vücudunuzu iyi tanımak.

Bugün baktığımızda dünya çapında starların bile tam anlamıyla kusursuz bir görünüme sahip olmadığını ancak tüm davetlerde neredeyse kusursuz bir görünüm sergilediklerini görüyoruz. Bunu yapabilmelerinin temel sebebi onları giydiren kişilerin vücutlarını iyi tanıyor ve buna uygun kesimleri tercih ediyor olmaları. Çok pahalı markalardan bir şeyler alamıyor olsanız bile kendinize yakışan kıyafetler ile yapacağınız kombinler size şık ve kusursuz bir görünüm kazandırabilir.

Örneğin; basenleri olan bayanlar çok dar kesim kıyafetlerden kaçınmalı iken aksine ince bayanlar daha kıvrımlı kıyafetler seçerek kendilerine kıvrımlı bir görünüm katmalıdır. Beli ince olan bayanlar daha kıvrımlı kesimleri tercih ederken bel bölgesi kalın olan bayanlar bel bölgesi çok hareketli kıyafetlerden ve kemer kullanmaktan kaçınmalıdırlar. Bunun yanı sıra kullanacağınız aksesuarlarla da dikkati kusurlu bölgelerinizden daha kusursuz olan bölgelerinize taşıyabilir ve yine dışardan bakıldığında şık bir görünüme sahip olabilirsiniz. Özellikle doğru saç ve makyaj tercihi ile dikkatleri vücudunuzdan baş bölgenize çekebilir ve daha bütünlüklü bir görünüm elde edebilirsiniz.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.