Kız çocuklarının sevdiği oyunlar

Kız çocukları erkek çocuklarına nazaran, çocukluk evreleri daha durgun geçmektedir. Erkek çocukların aileleri çocuklarına her kolaylığı sağlarken kız çocukları bu psikolojinin altında ezilerek ileride ciddi sağlık problemleriyle karşılaşabilmektedirler.

kız oyunları oyna

Bu baskı kız çocuklarına ileriki yaşlarda ve özellikle okul döneminde ailelerden gizli yerlere gitmek, yalan söylemek gibi bir takım davranış bozukluğuna yol açmaktadır. Bundan ötürü kız çocuklarınıza Kız oyunları oynamasına küçük yaşlarında izin vermelisiniz.

Kızlar çocuk yaşlarında geçmişte de günümüzde de en çok sevdiği oyunlardan biri olan barbie oyunları hala güncelliğini çocuklar üzerinde korumaktadır. Günümüz teknolojisinde evinizde hem bilgisayar hem internetin olduğu bir ortamda barbie türü oyuncaklara para vermeden internetten çocuklarınıza oynatabilir hem de şiddet türü oyunlardan biri olmadığından dolayı gözünüz arkada kalmadan işlerinizi devam ettirebilirsiniz. En güzel kız oyunları gibi oyunları bu tür sitelerden rahatça bulabilirsiniz.

Çocuklarınızın gelişimine yardımcı olabilecek türden kız oyunları oyna sitelerini iyice araştırarak kız çocuklarınıza çocukluklarını yaşatabilir ve ileride davranış problemlerine yol açacak sorunlarını da bu sayede ortadan kaldırmış olursunuz.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.