Nike Jordan

Günümüzde spor giyimler oldukça popüler hale gelmiştir. Hem yaz aylarında hem de kış aylarında havalı ve güzel görünmenin yolu sportif giyinmekten geçmektedir. Nike Jordan modelleri ile hem günlük hayatta hem de spor yaparken oldukça etkileyici gözükebilirsiniz. Bu markanın hem alt giyim hem de üst giyim modelleri bulunmaktadır.

Nike Jordan Modelleri

Genel olarak Nike Jordan modeller modelleri pamuk olarak üretilmekte olup oldukça rahat ürünlerdir. Üst giyim olarak geniş kesim diz ve baskılı olmak üzere iki ayrı modeli bulunmaktadır. Alt giyim olarak ise dar ve geniş paça modelleri bulunmaktadır. Tüm modellere ait sayısız renk seçeneği de bulunmaktadır. En çok tercih edilen renk ise beyazdır.

Nike Jordan Fiyatları

Bu ürünün fiyatları alt ve üst giyimlerde farklılık göstermektedir. Genel olarak alt ürünlerde en uygun fiyatlara sahip model dar paça saf renk modelleri olup en pahalı model ise geniş paça çok renkli modellerdir. Üst giyimde ise en uygun model baskısız beyaz renk kısa kollu modeldir. En pahalı üst giyim modeli ise uzun kollu polarlı modeldir. Birbirinden güzel modelleri incelemek için https://www.sportinn.com.tr/kategori/jordan-basketbol adresini ziyaret edebilirsiniz.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.