TTNet Başvurusu Nasıl Yapılır?

TTNET bilindiği üzere Türkiye’nin en kaliteli ve hesaplı internet hizmetini mümkün olan en kesintisiz haliyle vermekte. Gerek mevcut kullanıcılar, gerek gelecekte internet kullanıcısı olmayı planlayanlar için TTNET müşteri hizmetleri ve teknik destek ekibini günden güne geliştirmeye, hizmet standartlarını yükseltmeye devam ediyor.

Müşteri hizmetlerinden yardım alamayacağını düşünerek arama yapmayan insanların sayısının arttığı günümüzde TTNET yetkilileri bu duruma bir çare bulabilmek amacıyla bir bilgilendirmede bulundular ve “Müşteri hizmetleri ile yaptığınız görüşmelerimiz kayıt altındadır.

the image

Sizlere karşı sergilenen saygısız ve seviyesiz bir tutumda, yardım talebinizin reddedilmesi durumunda, tutarsız davranışlarda ilgili kişiden şikâyetçi olabilir, sorununuza çözüm sağlanmasını talep edebilirsiniz. Bunlar sizlere ekstra bir ücret olarak dönmeyecektir” diye ısrarla belirttiler.

Geçen zaman içerisinde, yapılan araştırmalarda bu bildirimin, müşteri hizmetlerini arayan kullanıcı sayısı ile yeni abone olan kullanıcı sayısını arttırdığı gözlemlenmiştir. Buna istinaden TTNET hizmetlerinin daha pratik, daha hızlı çözümler olabilmesi amacıyla telefon başvurularını yapan kişilerin adsl başvurularını, sayısını arttırdıkları TTnet başvuru noktalarında mümkün olduğunca hızlı bir şekilde işleme almakta ve kesintisiz hizmete bir an önce başlamaktadır.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.