Yumurcak TV İle Calliou İzle

Çağdaş yaşamın bize verdiği en büyük hediyelerden birisi de internettir. Tabi interneti nasıl kullanılacağını bilmek gerekmektedir. Olgun insanlar da bazı durumlarda sınırları aşabiliyor hatta internet yüzünden günde 1 – 2 saat uykuyla gün boyu ayakta durmak zorunda olan insanlarda var. Bu tür, interneti hangi durumlarda kullanacağını bilmeyen insanlar ciddi sağlık problemleriyle karşılaşıyorlar.

Bu sağlık sorunlarından birkaçı ; Göz bozukluğu, Radyasyon etkisiyle kanser riski artması, kanda pıhtılaşma ve kalbe giden damarların tıkanması, yorgunluk, göz altı torbalarının morarması gibi sağlık problemlerinin oluşumuna sebebiyet vermektedir.

Daha gelişim çağında olan çocukların, hücreleri radyasyonun etkisiyle tam olarak olgunlaşmadan bölünür ve hücre yenilenme evresi gelişim açısından sıkıntı yaratır. Bu sebepten dolayı çocuklarınızı günde 1 veya 2 saatten fazla bilgisayar başında oturmalarına izin vermeyiniz.

Çocuklarınızın çizgi film merakı bu süreyi sizden uzatmanızı istemelerine kadar gidecektir. Çocukların en çok ziyaret ettiği sitelerden biri olan yumurcak tv’de tüm bölümleri yayınlanan calliou izle, kayu izle gibi çizgi filmler çocuklarınızın vazgeçilmezidir ve her bölümü anında yumurcak tv izle de yayınlanmaktadır.

Önceki İçerikHızlı Okuma
Sonraki İçerikAğız Bakımı Hakkında
PAYLAŞ
CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.